هفتمین گردهمایی مدیران عامل تشکیل شرکتهای پانزده گانه برگزار شد
31 فروردین 1395
هفتمین گردهمایی مدیران عامل شرکتهای پانزده گانه تولید نیروی برق 30 فرودین ماه در محل شرکت تولید نیروی برق حرارتی برگزار شد.
به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل، در این جلسه که به ریاست مهندس پیشاهنگ، عضوهیأت مدیره و با حضور عبداله عربگری، معاون مالی و پشتیبانی و مهندس حمیدرضا عظیمی، سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی برگزار شد. مدیران عامل شرکتهای پانزده گانه گزارشی از روند فعالیتها و اقدامات صورت گرفته بیان کردند

مهندس پیشاهنگ، عضو هیات مدیره شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی در این جلسه با اظهار امیدواری نسبت حل مشکلات باقی مانده ،خواستار ورود هرچه سریعتر تمامی شرکتها به بازار برق شد.

وی افزود: با ارسال نامه معاون محترم وزیر در امور برق و انرژی به شرکتهای برق منطقه ای، روند نقل و انتقالات پرسنل تسریع می گردد.

در ادامه جلسه مهندس حمید رضا عظیمی،سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی و مهندس دانش آرا، مدیر دفتر فناوری اطلاعات در این جلسه درباره روند استقرار نرم افزارهای اداری و مالی توضیحاتی ارایه کردند.

در بخش پایانی جلسه مهندس پیشاهنگ با معرفی مدیرجدید دفتر روابط عمومی و امور بین الملل، خواستار همکاری و تعامل شرکتهای پانزده گانه جهت انعکاس اخبار مربوط به پیشرفت پروژه های نیروگاهی شد.

غلامحسین مقیمی، مدیرروابط عمومی و امور بین الملل نیز با اشاره به وظایف و مسولیت های پیش روی روابط عمومی شرکت، خواهان معرفی یک نفر در شرکتهای پانزده گانه به عنوان رابط روابط عمومی جهت ارتباط با شرکت مادر و برنامه ریزی یکسان در این زمینه شد.

در بخش دوم این جلسه نماینده شرکت عصر اندیشه درباره نحوه کار با نرم افزار مالی و متحد الشکل سیستم حسابداری توضیح داد.

مشاهده گزارش تصویری خبر