وزیر نیرو از مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق یزد تقدیر کرد.
دوم دیماه سال یکهزار و سیصد و نود و نه
طی مراسمی با حضور استاندار یزد و ارتباط ویدئو کنفرانسی با وزیر نیرو و مدیران دستگاه‌های وزارت نیرو، از محسن شیرغلامی مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق یزد به پاس تلاش و فعالیت موثر در پویش #هر_هفته_الف_ب_ایران تقدیر شد.
http://yazd.tpph.ir/Lists/Akhbar/Attachments/36/1.jpeg

به گزارش روابط عمومی شرکت تولید نیروی برق یزد، "محمد علی طالبی" استاندار یزد در  حاشیه این جلسه که به صورت ویدئو کنفرانس با وزیر نیرو برگزار گردید، بیان کرد: اکنون جمع خوبی به عنوان مدیران صنعت آب و برق استان در رأس کار قرار دارند که می‌توانند با ابتکار، همراهی و تعامل با دستگاه های مختلف خدمات خوبی را برای یزد رقم بزنند.

 وی افزود: فعالیت هایی که در مجموعه دستگاه‌های وزارت نیرو صورت می‌گیرد مثل همه دستگاه های زیربنایی کشور آثاری ماندگار در پی دارند. 
استاندار یزد با تاکید بر اینکه باید در فرصت باقیمانده پروژه های نیمه تمام را به پایان برسانیم گفت: این پروژه‌ها باید در فرصت باقیمانده دولت بهره برداری شوند.
 وی خاطر نشان کرد: همچنین باید کار‌هایی که برای استان اثری ماندگار دارند را پایه‌گذاری کنیم تا در آینده به بهره‌برداری برسد و باید از فرصت باقیمانده نهایت استفاده را ببریم خصوصاً در حوزه‌های آب و برق از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌هایی که در اختیار داریم استفاده کنیم.
در پایان نیز به پاس فعالیت‌های موثر و پروژه‌های مهم بهره‌برداری شده شرکت تولید نیروی برق یزد در سال ۹۸ و ۹۹، از محسن شیرغلامی مدیرعامل این شرکت تقدیر شد.
مشاهده گزارش تصویری خبر